Согласно Законот за слободен пристап до информации од јавен карактер, НУ Филмски центар Вардар филм Скопје за службено лице за посредување со информации ја определи Марија Јовановска

Aдреса: 8ми Март бр. 4 Скопје
Телефон: 02/5115540
е mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Барање за пристап до информации од јавен карактер